ال-کارنیتین

 ال-کارنیتین-L-carnitine به عنوان عنصر چربی سوز چند جانبه و کاربردی  که  به دست بشر تولید و عرضه می گردد برای اکثر ما تعریف شده ولی در واقع به گونه ای دیگر  ال-کارنیتین  را باید تعریف نمود و تفاوت فاحش این چربی سوز با انواع مشابه  ودلیل امتیازبارز آن نسبت به دیگر مکملهای چربی سوز را برشمرد. شاید برخی باورنکنید که  ال- کارنیتین در اصل در بدن ما انسانها به طور طبیعی تولید می‌شود .و منبع اصلی تولید ال‌- کارنیتین در بدن انسان گوشت قرمز و لبنیات است. گوشت ماهی و پرندگان، گندم، آواکادو و کره بادام زمینی بوده .و تولید آن توسط سلولها کارایی ارزشمند بی شماری برای بدن ما انسانها بدنبال دارد , ما در ادامه فقط به چند نمونه از کارایی ال-کارنیتین این عنصر ارزشمند و خداداد در بدنمان اشاره می کنیم .
عنصر ال-کارنیتین پس از تولیدتوسط  کلیه و کبد در بافت‌های عضلانی، قلب، مغز و اسپرم ذخیره  سازی می‌شود.که یکی از فوایدآن تسریع انتقال چربی به سوی میتوکندری بوده (میتوکندری نقطه ای  دربدن ما که چربی را به انرژی مورد نیاز تبدیل می کند) می باشد.. یعنی با انتقال چربی به میتوکندری فرایند سوخت وساز بدن تسریع شده.در نتیجه  چربی حاصل از تغذیه به انرزی مورد نیاز بدن برای انجام  و بهبود فعالیت های روزمره ,ازجمله  فعالیتهای فکری - عضلانی - تولیدمثل و رشد طبیعی اندامها مبدل گشته..همچنین ال-کارنیتین برای سلامت قلب و افزایش استقامت آن بسیارمفید است.ولی لازم بذکر است, تولید ومقدار این عنصر ارزشمند در بدن  انسانها متفاوت و در برخی افراد اندک می باشد (که دلایل بسیاری د ارد و از حوصله این متن خارج است )و این تفاوت و کمبود یکی از دلایل عدم توانایی بدن در تبدیل چربی مازاد  به انرژی مفید ومورد نیاز ( روند سوخت وساز طبیعی) می باشد.که نتیجه این تجمیع چربی,رفته رفته  اضافه وزن و چاقی در افراد را بدنبال دارد. به همین علت متخصصان و شرکتهای دارویی جهت رفع این کمبود که مشکلات بی شماری برای انسان در پی دارد اقدام به تولید مکمل رژیمی ال-کارنیتین جایگزین ومشابه متابولیسم وعناصرموجود در ال-کارنیتین طبیعی که بدن انسان تولید می کنند  نمودند . که با جبران این کمبود و جایگزینی  ال-کارنیتین مورد نیاز بدن از بسیاری از بیماری چاقی- اضاف وزن  مفرط  که (شایع ترین بیماری جهان چاقی) می باشد جلوگیری کنند  و این جلوگیری و درمان چاقی با  باعث کاهش آمار اغلب نارسایها و امراض حاصل از چاقی در جهان شده .که نتیجه رواج مصرف ال-کارنیتین در بین مردم سراسرجهان می باشد..همچنین مطالعات و تحقیقات بیشماری طی سالیان اخیر در اروپا و آمریکا بر روی ال کارنیتین و مصرف آن صورت پذیرفته واکثر نتایج انتشار یافته از این تحقیقات- ال کارنیتین و مصرف آن را برای انسان بدون عوارض و مفید فایده تشخیص داده
مکمل رژیمی ال-کارنیتی به چه افرادی توصیه و تجویز شده :متخصصان دارو وتغذیه پیشنهاد مصرف مکمل ال - کارنیتین را به تمامی افراد چاق و دارای اضافه وزن در سنین مختلف توصیه وتجویر نموده - به خصوص  نوجوانان و جوانان که دچار چاقی و اضافه  در سنین بلوغ و بالا تر هستند و جهت کاهش وزن خود در رژیم غذایی بسربرده  و از مصرف  غذاباکالری بالا منع شده اند  ,مصرف مکمل رژیمی ال-کارنیتین به غیر از کمک به روند کاهش وزن ,برطرف کننده کمبود ویتامینها درحین  رژیم گرفتن آنان بوده را  توصیه و تجویز می کنند.
مکمل رژیمی ال-کارنیتین همزمان با لاغری و کسب تناسب اندام از طریق چربی سوزی در نواحی (پهلوها . دور شکم - سینه - باستن - کشاله ران - بازو - قب قب ) و تبدیل مقداری ازاین چربی مازاد به  انرزی مفید وضروری برای تامین ویتامین - کلسیم - فسفر و جلوگیری از ریزش مو و پیری زودرس و افزایش استقامت در افراد مصرف کننده مکمل رژیمی ال-کارنیتین می شود و بقیه از طریق سیستم تعریق دفع می گردد .
مشخصات :ال‌- کارنیتین
ال‌- کارنیتین اورجینال به دو گونه 1-  قرص - 2-شبیه به آمپول (مایع نوشیدنی)  .که برترین نوع آن برای درمان چاقی همان نوع مایع خوراکی می باشد .  یک پکیج ال‌- کارنیتین حاوی 10 عدد مایع خوراکی  شبیه آمپول است که فقط نوشیدنی می باشد و غیر قابل تزریق

چگونگی مصرف :
مصرف ال‌- کارنیتین در هر زمان طی 24 ساعت شبانه روز که شما فعالیت بیشتری داریدتوصییه شده  . به طور مثال افرادی که عادت ورزش دارند. قبل از آن یک این ال‌- کارنیتین را بنوشند و پس از آن شروع به ورزش کنند . ویا قبل از پیاده روی و مانند این تحرکات , چون دفع سموم و چربی  مازاد و کسب تناسب اندام با  ال‌- کارنیتین از طریق سیستم تعریق بدن می باشد. لدا تعریق اندامها که به صورت طبیعی نتیجه تحرکات بدن است  پس از مصرف ال‌- کارنیتین  افزایش یافته وچند برابر شده و این تعریق زیاد مفید بوده و در واقع همان سوختن و دفع چربی مازاد چاق کننده است  پس نتیجه می گیریم در زمان مصرف ال‌- کارنیتین  تحرک بیشتری جهت دستیابی به نتیجه چشمگیرتر و لاغری سریع داشته باشی

   ♥♥♥♥♥♥♥   

بهترین روش انتخاب محصولات  تناسب اندام  که قصدخریداینترنتی داریدسامانه تست چاقی دکتراسلیمین

بهترین روش اطلاع دقیق ازسن وسال  وایام سپری شده عمربادریافت پاسخ دقیق⇦⇦سیستم هوشمندرورشمارعمراسلیمین

باگوشی،تبلت هرکجاید ازاخبار لاغری،چت زنده وخریدلذت ببرید ⇦⇦درکانال تلگرام بازرگانی اسلیمن  ✓ کلیک کنید

سفارش این محصول به صورت خریداینترنتی  و  سفارش تلفنی وارسال باپست برای خریداران درتمامی نقاط ایران


هشدار به کاربران ومصرف کنندگان محصولات بهداشتی تناسب اندام که اغلب بانوان محترم می باشند
لطفا توجه فرماید‘شمادرهنگام خرید محصولات بهداشتی باید دقت وهوشیاری  بیشتری نسبت به خرید کالاهای دیگر ازخوداعمال نماید ‘چون محصولات بهداشتی  ارتباط مستقیم  باحفظ سلامت افراد دارد وچنانچه هنگام خرید بی توجهی به جوانب یک خرید مطمئن وآگاهانه کنید نتیجه آن به غیراز هدردادن پول وعدم دستیابی به تاثیرگذاری دلخواه ‘برای شمابه عنوان مصرف کننده اینگونه محصولات عوارض جانی درازمدت بدنبال خواهد آورد که دربرخی موارد غیرقابل جبران خواهدبود ،شمادراین فضای مجازی شاهد تعدادبیشماری وبسایت که مشغول عرضه اینگونه محصولات حتی باقیمت نازل و باادعای نمایندگی مستقیم توزیع هستید،واغلب تشخیص فروشندگان وکالای اورجینال باغیراورجینال شاید برایتان دشوار و وقت گیرباشد، لذا ما درمتن ذیل با ارائه مستندداتی کارانتخاب خوب از بد ، دروغ از راست را برای شما آسان نمودیم ،لطفا جهت خریدی مطمئن متن ذیل را به دقت مطالعه و روی لینک های راهنما کلیک فرماید،،،

✰✰✰✰✰✰✰✰✰

سوال ؟چگونه می توان به صدق تبلیغات کذب وبسایتهای دیگرمبنی بردارابودن نمایندگی توزیع ازکمپانی اصلی  وفروش محصول اورجینال پی برد؟

 پاسخ شما اینجاست،شماباکلیک روی این لینک "صفحه اصلی وبسایت شرکت توزیع کننده اصلی بنام "اسلیمینگ وورلد "رامی توانیدمشاهده کنید

حال درپایین صفحه ای همین سایت روی گزینه Online Shopinging کلیک کنید به صفحه ای معرفی نمایندگان توزیع واردشده وباانتخاب وکلیک روی دکمه سبزview all درسمت راست روبروی پرچم کشورنماینده مذکور وارد سایت نمایندگی توزیع شده وباکمال آسوده واطمینان به ثبت سفارش وخریدمحصول اصلی اورجینال اقدام نمائیددراینجا نیز می توانید فروشگاه مرکزی اسلیمینگ وورلد شاپ رامشاهده کنید.

✰✰✰✰✰✰✰✰✰

سوال؟ درایران باتوسل به  چه مرجع قابل اطمینان ازمیزان تاثیرگذاری ووجود محصولات جدید ومعرفی پزشکان ومشاورین تغذیه وتناسب اندام یافروشندگان محصولات بهداشتی لاغری آگاه شویم ؟

پاسخ :دربین وبسایتهای موجود درکشور بهترین مرجع مطمئن جهت دسترسی به آخرین اخباردرارتباط بامحصولات رژیمی دربازار ایران وجهان "اشتراک گذاری تجربه متخصصین با مصرف کنندگان محصولات درمان چاقی ودسترسی به لینک پزشکان ومشاورین تخصصی تغذیه وتناسب اندام وهمچنین وبسایتهای فروشگاهی کالاهای لاغری وکاهش سایز باکلیک دراینجا"انجمن اینترنتی لاغری استاپ وزن ایران" وثبت نام کاربری رایگان به افزایش سطح آکاهی خود اقدام نمائیدوهمیشه به روز باشید.

✰✰✰✰✰✰✰✰✰

توجه::محصولات موجوددراین فروشگاه اینترنتی فقط مکمل رژیمی کاهش وزن وسایزبوده وداروجهت درمان یاپیشگیری ازبیماری نیست، وچنانچه درزمانی که قصداستفاده ازاین نوع مکمل هارا دارید و لازم است ازداروهای دیگری نیزمصرف کنید.بایدجهت جلوگیری ازعوارض وخطرات تداخل مصرف داروها ابتدا باپزشک خود مشورت کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ال-کارنیتین

  • تولید کننده: slim
  • مدل محصول: آمپول خوراکی
  • موجودی: در انبار
  • 1,000,000 ریال


برچسب ها: ال-کارنیتین, داروی لاغری ال-کارنیتین, بازرگانی اسلیمین, داروی لاغری, تناسب اندام, مکمل رژیمی لاغری, چربی سوز, درمان چاقی, سامانه تست چاقی, دکتراسلیمینگ, کپسول لاغری, کاهش وزن, کاهش سایز, اسلیمینگ وورلداروپا

این فروشگاه اینترنتی متصل به پایانه درگاه پرداخت آنلاین بانکی جهت پرداخت مستقیم وجوه خرید"توسط تمامی کارتهای اعتباری بانکی می باشد..
Powered By slimmin.ir Copyright © 1998-2018 - All right reserved opencartparsi.ir